Vítejte ve FUN4FAMILY s.r.o.

Jsme parta mladých nadšenců, které moc baví práce s dětmi, proto jsme se rozhodli zužitkovat všechny naše znalosti, zkušenosti a volný čas věnovat nejen svým dětem, ale zapojit i Vaše ratolesti.

FUN4FAMILY není jen pronájem skákacích hradů a skluzavek, ale především několikahodinový program pro děti, které mají rády skákání, klouzání, vodní hrátky, drandění na šlapacích kárách, malování na obličej, soutěže, tvoření, tančení a mlsání popcornu nebo cukrové vaty.

Přijedeme, postavíme hrady, postaráme se o bezpečnost při skákání a s těmi, co zrovna neskáčou, si užijeme spoustu legrace a zábavy. Po akci vše uklidíme, odvezeme a budeme se těšit na další setkání.

Naše motto: Dítě půjde domů unavené, avšak šťastné, spokojené a vysmáté ☺

A kde nás najdete? Na mnoha firemních akcích po celé Jižní Moravě (možná i dál), ale také na našich FUN4FAMILY dětských festivalech ve mnoha městech po celé léto. Stačí sledovat náš web či sociální sítě a přijet nás navštívit.

Jste-li firma, obec, škola, školka či spolek, neváhejte nám zavolat nebo napsat. Najdeme volný termín a připravíme Vám úžasné odpoledne na míru.

FUN4FAMILY - ZÁBAVA PRO CELOU RODINU je tu pro Vás!